Prsteny Swarovski

Prsten je odedávna symbolem lásky a náklonnosti, kterou chová muž k ženě i naopak. Jsou také symbolem manželství, ale i bohatství, prosperity a vysokého postavení. Aby Váš prst byl zdoben touto třpytivou krásou, stačí využít široké nabídky firmy Swarovski a vybrat si prsten, dle svého vkusu.

Krystaly Swarovski, které jsou do prstenů ze zlata, stříbra, oceli apod. vkládány, jsou proslulé svým vysokým leskem, precizností výbrusu a kvalitou materiálu. Firma Swarovski, založená již v roce 1892 Danielem Swarovskim, si zakládá na dobré pověsti, a proto její výrobky a kameny zasazené nejen do prstenů můžete nalézt v zlatnictvích po celém světě.

Snubní prsten Swarovski

Jak vybrat správný prsten?

Pokud nejste zrovna nastávající manželé a nevybíráte prsteny spolu, možná hlavně mužům přijde vhod několik rad, jak prsten vybírat. Jelikož prsteny Swarovski jsou nabízeny ve všech velikostech, barvách a nepřeberném množství designů, výběr se může jevit komplikovanější, než opravdu je. Právě velké množství možností, ale usnadňuje volbu, navíc při pohledu na prsteny Swarovski se Vám budou zdát všechny nepřekonatelně krásné.

Velikost prstenu zvolte podle obvodu prstu, který si můžete změřit nitkou. Pokud prsten vybíráte jako dárek (např. partnerce), volte dle jiného jejího prstenu. Tvar a barvu vybírejte dle vkusu majitelky, některé ženy mají rádi výrazné prsteny s velkými kameny Swarovski, jiné naopak nevýrazné kroužky s drobným kamínkem nebo prsteny osázené kolem dokola. Můžete také volit podle partnerčiných ostatních šperků, či šatů, které ráda nosí. A nebojte, největším dárkem bude to, že jste jí prsten dali, ne to, jaký jste vybrali.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *