Náušnice Swarovski

Náušnice jsou jedním z nejdůležitějších doplňků oděvu každé ženy. Svou nenápadností nebo naopak výrazností totiž výrazně ovlivňují celkový vzhled a to hlavně prostřednictvím obličeje. Právě obličej zaujme na první pohled každého, proto výběr náušnic není radno podceňovat. Široké spektrum náušnic Swarovski dává možnost vyniknout každé ženě.

Na náušnice Swarovski jsou použity nejkvalitnější kameny, vybroušené do nejmenších detailů. Právě na detail je u krystalů Swarovski brán největší ohled. Kameny jsou pak použity samostatně nebo zasazeny do zlata, stříbra či jiného kovu. Firma Swarovski vyrábí kameny nepřeberného množství barev a tvarů – oslnit Vás může temně rudé srdce stejně jako kostka odrážející barvy duhy nebo lesknoucí se hvězda.

Jak vybrat správné náušnice?

Pokud chcete udělat opravdový dojem, nejde jen o to krásné náušnice mít, ale také vědět pro jakou příležitost si je vzít na sebe. Samozřejmostí je sladění s oděvem a ostatními šperky, které se chystáte obléci. Jaký tvar by ale měly mít? Nejoblíbenějším typem náušnic jsou náušnice pecičkové, právě u takových náušnic může vyniknout krásný brus a rozmanitost tvarů kamenů Swarovski. Hodí se ke každé příležitosti.

Velmi oblíbené jsou také kruhové náušnice, a nemusí se jednat pouze o obyčejné kovové kroužky. Kruhy mohou být posázeny kamínky nebo může být kamínek na kruhu navlečen. Pokud máte kruhové náušnice rádi, zkuste tohle oživení a uvidíte, že kladná reakce na sebe nenechá dlouho čekat.

Pro zvláštnější příležitosti ve společnosti se výborně hodí náušnice visací. Tzv. visačky jsou delší či opravdu dlouhé náušnice, které mohou být složeny z více částí. I tady mají kameny Swarovski své místo, protože lesk kamenů ještě více upoutává pozornost nejen k samotným náušnicím ale i k jejich nositelce. Pokud chcete být ještě výraznější, vyčesejte si vlasy, ať na Vás náušnice Swarovski vyniknou ještě více.

  • Hodnocení

Pouze několik úvodních vět

Toto je nejaké review

5
User Rating: 4.0 (1 votes)
Sending
Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *